O mně

Vaše podpora v online světě

O mně

Ahoj, jmenuji se Lukáš Smola a mojí vášní je online. Specializuji se na tvorbu a další optimalizaci PPC reklam a to v systémech Google Ads, Sklik a Facebook, ke kterému patří samozřejmě i Instagram. Tím ale moje obzory nekončí, mohu vám dále nabídnout import vašeho zboží do zbožových srovnavačů a jejich správné napárování k určitým kategoriím i produktovým kartám.

V některých projektech se starám i o SEO, které je v mých očích velmi důležité, ale na druhou stranu velmi pracné a zdlouhavé. První výsledky práce můžeme vidět v řádu několika měsíců s celkem vysokou investicí. SEO je taková jistota a investice budoucnosti.

Několik let v digitálním světě...

Kdo jsem?

Ahoj, jmenuji se Lukáš Smola a někdy v roce 2019 jsem se začal zajímat o online marketing a celkově e-commerce, které mě doslova pohltilo. Začal jsem studovat a navštěvovat různé kurzy abych tomuto tématu přišel více na kloub. Dnes dělám jako zaměstnanec digitálního studia, ve kterém spravuji SEO a PPC Reklamu pro klienty. Starám se také o kompletní nastavení a tvorbu e-shopů na Shoptetu, který následně předávám klientům jako provozu schopný a kompletně nastavený e-shop.